Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Dnia 19 czerwca 2019 roku skończył się kolejny rok szkolny! Uroczystość przygotował oraz prowadził Samorząd Uczniowski. W jego pierwszej części pani Dyrektor Kamila Niewiadomska pogratulowała wszystkim uczniom sukcesów w nauce. Zwróciła uwagę, że wszyscy uczniowie, także ci nienagrodzeni, włożyli wiele trudu i wysiłku, aby otrzymać promocję do następnej klasy i z nich właśnie jest dumna najbardziej. Ponad dwudziestu osobom zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody ufundowane przez pracodawców, m.in. Port Lotniczy Lublinek, DoubleTree by Hilton, Focus Hotel, Ambasador, Campanile. Specjalne podziękowania w postaci listów gratulacyjnych zostały również przekazane uczniom biorącym udział w akcji krwiodawstwa.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego była także okazją do zamknięcia jednego z projektów realizowanych w naszej szkole, dzięki dotacjom unijnym. Koordynator projektu „Otwartość kluczem do sukcesu” pani Agata Krysiak podsumowała pracę naszych uczniów w ramach programu operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz wręczyła uczniom zaświadczenia potwierdzające zdobyte kwalifikacje zawodowe.

Nagrodom i podziękowaniom nie było końca, bowiem nasi uczniowie uczestniczyli w licznych konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Samorząd Uczniowski dołączył do gratulacji i życzeń składanych podczas uroczystości. A na nadchodzące wakacje uczniowie pozostali z myślą Astrid Lindgren: „Zbierajcie wszystko w jedną dużą bryłę lata, żeby żyć nią, kiedy… kiedy nie będzie już lata (…)”.