Wykład w Hotelu DoubleTree by Hilton

W dniu 28 stycznia 2019 roku uczniowie dwóch pierwszych klas hotelarskich uczestniczyli w pierwszym zawodowym wykładzie zorganizowanym przez dyrektora hotelu DoubleTree by Hilton.

Na początku spotkania młodzież pogratulowała nowemu dyrektorowi hotelu awansu zawodowego i jednocześnie jeszcze raz podziękowała za objęcie ich patronatem.

Celem wizyty w 4* DoubleTree by Hilton było zapoznanie uczniów z historią i rodzajami tej prężnie rozwijającej się światowej marki hoteli. W trakcie dwugodzinnej wizyty, uczniowie z zapartym tchem oglądali, słuchali i zadawali pytania prowadzącym zajęcia. Wielu uczniów było zaskoczonych ilością marek hoteli i bogatą ofertą usług oferowanych przez nie na całym świecie i praktycznie dla każdego potencjalnego gościa hotelowego.

Uczniowie docenili miłe przyjęcie i zakończenie spotkania w postaci napojów i słynnego czekoladowego ciasteczka, które umiliło pobyt w hotelu. Młodzież podkreślała jednogłośnie, że nie może się już doczekać obiecanych przez dyrektora hotelu branżowych warsztatów.