Kolejne szkolenie klasy patronackiej w hotelu andel’s

W dniu 4 grudnia 2017 roku odbyło się czwarte już szkolenie klasy patronackiej Hotelu Vienna House Andel’s Łódź – klasy III a w zawodzie technik hotelarstwa. Tematem czterogodzinnego spotkania było „Manage yourself and Grow”. Trener klasy patronackiej - pan Norbert Sowiński w niezwykle ciekawy sposób zapoznał uczniów z metodami oceny umiejętności i znalezienia mocnych stron (analiza SWOT), technikami ustalania swoich priorytetów i pracy z nimi, sposobem zarządzania sobą w czasie oraz zaletami, wadami i efektywnością pracy pod presją czasu.

Szczególnie interesujące dla młodzieży były strategie planowania i oszczędzania czasu i pracy nad sobą. Uczniowie wykonali i omówili indywidualną analizę SWOT swoich umiejętności, mocnych i słabych cech usposobienia, które mogą sprzyjać lub utrudniać pracę w hotelarstwie. Wspólnie szukali sposobów na rozwijanie zalet i niwelowania wad. Na podkreślenie zasługuje otwartość uczniów i ich samoświadomość zawodowa.

Na 18 grudnia zaplanowane jest piąte szkolenie - praktyczne zajęcia z zakresu housekeepingu - technik sprzątania hotelowej jednostki mieszkalnej. Tym razem ćwiczenia przeprowadzone będą przez trenerów w naszej nowej, profesjonalnej pracowni hotelarskiej Hotelu Andel’s. Zapraszamy uczniów z młodszych klas hotelarskich na obserwację zajęć.