Rada pedagogiczna

 

L.p.

Nazwisko i imię

 1

Niewiadomska Kamila

dyrektor szkoły

nauczyciel chemii

 2

Misiuk Anna

wicedyrektor szkoły

nauczyciel języka francuskiego

3

Karolczak Małgorzata

kierownik kształcenia praktycznego

nauczyciel przedmiotów zawodowych

4

Michałowska Iga

pedagog

5

Adamczewska Jolanta

nauczyciel języka polskiego

wychowawca klasy IIb TH

6

Bartos-Wydziałkowska Agnieszka

nauczyciel przedmiotów informatycznych

wychowawca klasy IIIa TT

7

Błaszczyk Monika

nauczyciel przedmiotów zawodowych

8

Brodziak Krzysztof

nauczyciel w-f

wychowawca klasy IIa TE

9

Ciupa Aneta

nauczyciel przedmiotów zawodowych

10

Drzewiecka Iwona

nauczyciel w-f

11

Duda Agnieszka

nauczyciel języka angielskiego

12

Duszyńska Izabela

nauczyciel biologii i przedmiotów zawodowych

wychowawca klasy IVb TH

13

Gajewski Radosław

Nauczyciel przedmiotów zawodowych

14

 

Gierach-Piekarska Jolanta

nauczyciel przedmiotów zawodowych

wychowawca klasy Ia TE

15

Gołębiowska Aneta

nauczyciel przedmiotów zawodowych

wychowawca klasy IVa TE

16

Górska Mariola

nauczyciel przedmiotów zawodowych

17

Gudowicz Ewa

nauczyciel geografii i przedmiotów zawodowych

wychowawca klasy IIIb TH

18

Hawrot Jarosław

nauczyciel w-f

wychowawca klasy IVa TT

19

Idzikowska-Błędek Halina

nauczyciel j.angielskiego

20

Iglikowski Stanisław

nauczyciel fizyki i EdB

wychowawca klasy Ia TT

21

Jagiełło Danuta

nauczyciel j. niemieckiego

wychowawca klasy IVa TH

22

Jakubowska Monika

nauczyciel przedmiotów zawodowych

23

Jędrzejewska Emilia

nauczyciel przedmiotów zawodowych

wychowawca klasy Ib TH

24

Karolczak-Barczyńska Katarzyna

nauczyciel języka francuskiego

25

Kosiorek-Dynek Ewa

nauczyciel przedmiotów zawodowych

wychowawca klasy IIa TP

26

Krawczyk Anna

nauczyciel przedmiotów zawodowych

27

Krysiak Agata

nauczyciel matematyki

28

Kurowska Aleksandra

nauczyciel historii i WOS

29

Kwiatkowska Agnieszka

nauczyciel j. polskiego

wychowawca klasy IVa TP

30

Madajska Elżbieta

nauczyciel przedmiotów zawodowych

31

Miksa Agata

nauczyciel j. angielskiego

wychowawca klasy Ia TH

32

Moska Agnieszka

nauczyciel matematyki

33

o. Mucha Radosław

nauczyciel religii

34

Paczkowska Beata

nauczyciel matematyki

wychowawca klasy IIc TH

35

Rakowski Tomasz

nauczyciel przedmiotów zawodowych

36

Ryszelewski Rafał

nauczyciel przedmiotów zawodowych

37

Rzadkowska Magdalena

nauczyciel bibliotekarz

38

Skrzypek Hieronim

nauczyciel religii

39

Smug Lech

nauczyciel informatyki

40

Sobińska Sylwia

nauczyciel przedmiotów zawodowych

wychowawca klasy IIa TT

41

Stolińska Agnieszka

nauczyciel języka angielskiego

wychowawca klasy Ia TP

42

Szczepanik Małgorzata

nauczyciel przedmiotów zawodowych

43

Szychowska Ewelina

nauczyciel przedmiotów zawodowych

wychowawca klasy IIIa TE

44

Tomczak Magda

nauczyciel informatyki

45

Tończyk Małgorzata

nauczyciel geografii

wychowawca klasy IIIa TH

45

Wajgner Maria

nauczyciel przedmiotów zawodowych

46

Warych Katarzyna

nauczyciel j, niemieckiego

47

Wijata Karolina

nauczyciel j. francuskiego

48

Witkowska Magdalena

nauczyciel j. angielskiego

49

Wojtczak Agnieszka

nauczyciel w-f

wychowawca klasy IIIa TP

50

Wojtulska Anna

nauczyciel j. polskiego

wychowawca klasy IIa TH