Zajęcia dodatkowe

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2018/2019

L.p.

Nauczyciel prowadzący

Rodzaj zajęć

Termin

1.

Adamczewska Jolanta

Konsultacje z języka polskiego dla uczniów klasy IV B TH Koło teatralne Furtka

czw. 11.45-12.30 w ramach potrzeb

2.

Bartos-Wydziałkowska Agnieszka

Koło grafiki komputerowej i fotografii cyfrowej

śr.13.35-14.20

14.25-15.10

3.

Błaszczyk Monika

Konsultacje do egzaminu zawodowego

wt.14.25-15.10

oraz wg potrzeb

4.

Brodziak Krzysztof

SKS – piłka koszykowa

czw. 16.15-17.00

5.

Ciupa Aneta

Szkolny Ośrodek Kariery

wg potrzeb

6.

Drzewiecka Iwona

Rekreacja ruchowa

śr. 16.15-17.00

7.

Duda Agnieszka

Konsultacje z języka angielskiego dla klasy I A TE

śr. 15.20-16.05

8.

Duszyńska Izabela

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z biologii dla uczniów klasy IV A TT, IV A TH, IV B TH

pon. 8.00-8.45 12.40-13.25 wt. 8.00-8.45

9.

Gołębiowska Aneta

Księgowość dla zaawansowanych

pon. 7.10-7.55

10.

Gudowicz Ewa

Konsultacje dla uczniów klas IV z geografii

wt. 12.40-13.25 13.35-14.20

11.

Idzikowska-Błędek Halina

Konsultacje z języka angielskiego dla uczniów klas IV

pt.14.25-15.10 pon. 16.15-17.00 śr. 15.20-16.05 - wymiennie

12.

Iglikowski Stanisław

Sekcja Militarno-Turystyczna „Młodzi i Twardzi” MiT. Zajęcia poligonowe.

wt. 15.20-17.00 wg potrzeb

13.

Jagiełło Danuta

Konsultacje z języka niemieckiego dla uczniów klas IV

wt. 15.20-16.05

14.

Jakubowska Monika

Kurs pilota wycieczek

wg oddzielnego harmonogramu

15.

Karolczak-Barczyńska Katarzyna

Koło ratunkowe z francuskim

pon. 15.20-16.05

16.

Krawczyk Anna

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego

czw. 14.25-15.10

17.

Krysiak Agata

Taktyka i logika dobrego matematyka

pt. 13.35-15.10

18.

Kurowska Aleksandra

Koło kulinarne

wg potrzeb

19.

Kwiatkowska Agnieszka

Koło Profilaktyczne

wg potrzeb

20.

Madajska Elżbieta

Konsultacje z przedmiotów zawodowych dla klasy III i IV A TP

śr. 8.50-9.35 wg potrzeb

21.

Michałowska Iga

Koło profilaktyczne

wg potrzeb

22.

Miksa Agata

Konsultacje  z języka angielskiego

śr.14.25-15.10

23.

Mucha Radosław

Koło teologiczne

wg potrzeb

24.

Paczkowska Beata

Konsultacje  z matematyki dla uczniów klas IV

pon. 8.50-9.35

25.

Rakowski Tomasz

Repetytorium z WOS-u

pon. 14.25-15.10

26.

Rzadkowolska Magdalena

Koło biblioteczne

wg potrzeb

27.

Ryszelewski Rafał

Kurs pilota wycieczek (dla klas IV)

wg oddzielnego harmonogramu

28.

Sobińska Sylwia

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego

śr. 8.00-8.45

29.

Szczepanik Małgorzata

Koło hotelarskie

pon. 8.00-8.45

30.

Tończyk Małgorzata

Zajęcia dla uczniów klas IV z geografii Koło geograficzne „Pogodni”

czw. 14.25-15.10 15.20-16.05 wg potrzeb

31.

Witkowska Magdalena

Konsultacje z języka angielskiego dla uczniów klas IV

śr. 8.00-8.45

32.

Wojtczak Agnieszka

SKS – fitness

pt. 14.25-15.10

33.

Wojtulska Anna

Konsultacje z języka polskiego dla uczniów klas IV

pt. 7.10-8.00