Zajęcia dodatkowe

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 

 

L.p.

Nauczyciel prowadzący

Rodzaj zajęć

Termin

1.

Adamczewska Jolanta

Zajęcia przygotowujące do matury IV BTH.

Koło teatralne Furtka

wg potrzeb

2. 

Bartos-Wydziałkowska Agnieszka

Koło grafiki komputerowej i fotografii cyfrowej

pt. 14.25-15.10

3.

Bień Kamil

SKS – tenis stołowy

 śr. 14.25-15.10

4.

Biernacka Agnieszka

Przygotowanie do konkursów zewnętrznych

Skrzynka zaufania

wt.15.20-16.10

 

pt.11.45-12.30

5.

Błaszczyk Monika

Konsultacje do egzaminu zawodowego

wg potrzeb

6.

Brodziak Krzysztof

SKS – piłka koszykowa

pon. lub czw. 16.15-17.00

7.

Chrzęst-Lipińska Kinga

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

wg potrzeb

8.

Duda Agnieszka

Koło dyskusyjne „Generation Global”

pon. 8.00-10.30/ 13.35-14.20

lub pt. 8.00-10.30/ 16.15-17.00

9.

Duszyńska Izabela

Zajęcia PCK

 

Zajęcia dodatkowe z biologii dla uczniów klas IV

wt. raz w m-cu 15.20-16.00

 

śr. 14.30-16.00

10.

Gajewski Radosław

Zajęcia z obsługi magazynu i transport

śr. 15.20-16.00

11.

Gandziarska Małgorzata

Zajęcia z matematyki dla uczniów klas IV

wg potrzeb

12.

Gołębiowska Aneta

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego

wg. potrzeb

śr. 14.25-15.10

13.

Hawrot Jarosław

SKS – piłka siatkowa

wt. 15.10-17.00

14.

Idzikowska-Błędek Halina

Konsultacje z języka angielskiego dla uczniów klas IV

wg potrzeb

15.

Iglikowski Stanisław

Sekcja Militarno-Turystyczna „Młodzi
i Twardzi” MiT.

czw. 15.10-18.00

 

16.

Jagiełło Danuta

Zajęcia dla rozpoczynających naukę języka niemieckiego

pon. 13.35-14.20

17.

Jakubowska Monika

Kurs pilota wycieczek

wg oddzielnego harmonogramu

18.

Kosiorek-Dynek Ewa

Zajęcia rozwijające zainteresowania projektowe

pon. wg potrzeb

19.

Kozłowska Małgorzata

Zajęcia rozwijające umiejętności księgowe

wg potrzeb

czwartki

20.

Krawczyk Anna

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego

 

wg potrzeb

21.

Krysiak Agata

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

wt. i czw.14.25-15.10

22.

Kurowska Aleksandra

Koło kulinarne

Zajęcia z WOS-u dla uczniów klas IV

 

pt. 12.40-13.25

(co 2 tygodnie)

23.

Michałowska Iga

Koło profilaktyczne-teatralne

 

Skrzynka zaufania

wg potrzeb

 

wt. 11.00-11.45

24.

Michałowska Iga

Duszyńska Izabela

Przygotowanie do Olimpiady HIVi AIDS

wg potrzeb

25.

Moska Agnieszka

Zajęcia z matematyki dla uczniów klas IV

czw.7.10-7.55

26.

 

Oleksiewicz Beata

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z geografii

Śr. 14.35-15.10

27.

Rakowski Tomasz

Repetytorium z WOS-u

pon. 15.10-16.00

28.

Ryszelewski Rafał

Kurs pilota wycieczek (dla klas IV)

wg oddzielnego harmonogramu

29.

Stolińska Agnieszka

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klas I - II

wt.13.35-14.20

30.

Szczepanik Małgorzata

Koło hotelarskie

pon. 16.15-17.00

czw. 11.45-12.30

(raz w m-cu)

31.

Talarkiewicz-Kajszczak Justyna

Zajęcia wyrównawcze z języka francuskiego

wg potrzeb

32.

Wajgner Maria

Doradztwo zawodowe

wg potrzeb

czwartki

33.

Warych Katarzyna

Zajęcia rozwijające zainteresowania z języka niemieckiego

wtorek

34.

Witkowska Magdalena

Konsultacje z języka angielskiego dla uczniów klas IV

Koło eko-logiczne

wg potrzeb

 

wt. raz w m-cu

 

35.

Wojtczak Agnieszka

SKS – fitness

wt. 13.25-14.20

36.

Wojtulska Anna

Konsultacje z języka polskiego dla obcokrajowców

wt. 7.10-7.55

co 2 tygodnie